O nas

Ankra MR - zarządzanie nieruchomościami

Spółka „ANKRA - MR” została powołana w dniu 23 marca 1999 r., w celu profesjonalnego i kompleksowego administrowania i zarządzania nieruchomościami.

Dzięki wieloletniej obecności na warszawskim rynku nieruchomości, wypracowaliśmy pozycję lidera. Posiadamy wysokie kompetencje i odpowiednie kwalifikacje, by móc zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, w konkurencyjnej cenie.

Za sprawą rekomendacji, jakie otrzymujemy od naszych zadowolonych Klientów, stale rośnie grono inwestorów, którzy decydują się na współpracę z nami. Dzięki temu możemy się rozwijać i podnosić standardy świadczonych usług.

Atutami naszej firmy są profesjonalizm i rzetelność. Jakość świadczonych usług jest ciągle doskonalona by utrzymywać nieruchomość w stanie niepogorszonym, dążyć do wzrostu jej wartości i redukować koszty utrzymania.

W trosce o dobro Klienta firma posiada wykupioną w jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych polisę od odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości, a także polisę od odpowiedzialności cywilnej radców prawnych.


Obecnie nasza firma zarządza lub administruje nieruchomościami, należącymi do ponad 20 wspólnot mieszkaniowych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przejście do strefy mieszkańca

Logowanie do strefy mieszkańca